Brzuch – drugi mózg? Rodzinny pokaz naukowy w CPK Praga Południe

Serdecznie zapraszamy dzieci wieku 7 – 12 lat wraz z opiekunami na pokaz naukowy pt. „Brzuch – drugi mózg?”

„Gniecie nas w dołku”, „Czujemy motyle w brzuchu”, a czasem… „Przewracają się nam flaki”… 🙂

Jaki związek z odczuwaniem emocji, ale też ogólnym stanem zdrowia mają bakterie w naszych jelitach?

Czy wszystkich bakterii powinniśmy się bać? Kto tu tak naprawdę rządzi…? Na te i wiele innych pytań, spróbujemy wspólnie znaleźć odpowiedzi w czasie spotkania, które poprowadzi Grzegorz Witkowski, z wykształcenia lekarz medycyny, z pasji Prezes Fundacji Jestem Pro.Bio.

Zapisy:
Wstęp wolny, dzieci zapisane na warsztaty wraz z opiekunami mają zagwarantowany wstęp.
Pozostali chętni: rezerwacje telefoniczne i e-mailowe poprzez sekretariat CPK:
e-mail: sekretariat@cpk.art.pl
telefon: 22 277-08-20

Link do wydarzenia na facebooku

Pokaz odbędzie się w Centrum Promocji Kultury Praga Południe przy ul. Podskarbińskiej 2.

Finansowanie: Budżet partycypacyjny Warszawy na rok 2018.