Zbiórka pieniędzy na warsztaty naukowe dla dzieci na Pradze Południe

Dzieci na Pradze Południe przez trzy lata pracowały na warsztatach naukowych. Robiły doświadczenia, spotykały się z naukowcami, badały żywe organizmy. Za darmo.

W tym roku nie mamy na te warsztaty dofinansowania, ale mamy dzieci głodne wiedzy. Chcemy, by nadal, nieodpłatnie, mogły uczestniczyć w zajęciach.

Stworzyliśmy zbiórkę na ten cel.

WPŁAĆ DATEK NA ORGANIZACJĘ WARSZTATÓW NAUKOWYCH DLA DZIECI NA PRADZE POŁUDNIE

Chcemy zebrać fundusze na organizację pierwszych 10 warsztatów w nowym semestrze. Koszt tego przedsięwzięcia wynosi 4000 zł.
Koszt jednego warsztatu to 400 zł. Zawierają się w nim koszty prowadzącego, materiałów, organizacji i opieki.

Prosimy Was o wpłaty, bo dzięki nim będziemy mogli zrealizować ten cel.
Dzięki zdobytej w ten sposób wiedzy, dzieci będą lepiej rozumiały świat i zmieniały go na lepsze.

Współpracujący z nami naukowcy (fizycy, chemicy, biolodzy) już przygotowują nowe scenariusze zajęć, pomoce, trasy wyjść terenowych. Pracujemy także nad warsztatami inżynieryjnymi.

Warsztaty będą się odbywać na Pradze Południe i będą mogły w nich uczestniczyć dzieci wg. kolejności zgłoszeń.

To może się udać dzięki Wam!

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE!

Naszą misją jest pobudzanie zainteresowań dzieci, dorosłych oraz całych rodzin przez kontakt z ludźmi nauki i pasjonatami różnorodnych dziedzin wiedzy i kultury, w atrakcyjnych miejscach i formie.