O NAS

Kim jesteśmy?

Fundacja Nadwiślańskiego Uniwersytetu Dziecięcego (NaUD) to kompleksowy program warsztatów naukowych, pokazów i zajęć terenowych wprowadzający dzieci, młodzież i dorosłych w różne dziedziny wiedzy i pomagający im lepiej rozumieć otaczający świat.

Naszą misją jest pobudzanie zainteresowań dzieci, dorosłych oraz całych rodzin przez kontakt z ludźmi nauki i pasjonatami różnorodnych dziedzin wiedzy i kultury, w atrakcyjnych miejscach i formie.

Działamy od roku 2012, w Warszawie i okolicach, obecnie m.in.: 

  • Centrum Promocji Kultury w dzielnicy Praga Południe
  • Klubie Kultury Gocław
  • Centrum Kultury Wilanów
  • Domu Kultury „Praga”
  • Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie
  • oraz w bibliotekach, szkołach publicznych i prywatnych oraz z grupami edukacji domowej 

 

Dane fundacji

Fundacja Nadwiślańskiego Uniwersytetu Dziecięcego,

 KRS 0000608049, NIP 9522145179, REGON 364008755

ul. Dzięcieliny 3m47

04-745 Warszawa

Numer konta: 91 2130 0004 2001 0742 0326 0001

Statut Fundacji NaUD

Wesprzyj nasze działania!

Projekty zakończone

Zarząd Fundacji NaUD:

 AniaAnna Wieczorek – Niebielska –  Prezes Fundacji NaUD. Z wykształcenia italianistka i „haerowiec”, studiowała również historię sztuki; absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Leona Koźmińskiego. Od lat pasjonuje się popularyzacją wiedzy naukowej i prowadzi projekty z tej dziedziny. Współpracowała z Uniwersytetem Dzieci, Akademią Finansów i Biznesu Vistula  i wieloma innymi podmiotami. Mama trojga niestrudzonych eksploratorów.

Lech Niebielski – wiceprezes Fundacji NaUD. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w  Krakowie oraz MBA Politechniki Warszawskiej.  Biznesmen i sportowiec, pasjonat edukacji.

patiPatrycja MatuszewskaCzłonkini  Zarządu Fundacji NaUD. Z wykształcenia flecistka i pedagożka. Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, Królewskiego Konserwatorium w Hadze – wydziału Muzyki Dawnej, oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Wczesne Nauczanie Języka Angielskiego. Doświadczona edukatorka i organizatorka wydarzeń dla dzieci. Miłośniczka muzyki dawnej i współczesnej. Mama trójki małych badaczy świata.

PROWADZĄCE/PROWADZĄCY ZAJĘCIA

INSTYTUCJE WSPÓŁPRACUJĄCE


Współpraca

UKSW_Logo_Black6C_a_Pion02swierklogop WFChx

logo CPKlog20160305_111732_001

logo-hydroHerbion

BiblPublWAWER-logo